In Arnhem is het World Living Statues festival volop aan de gang. Drommen mensen verzamelen zich rondom de levende standbeelden van over de hele wereld.
Ik heb een klein filmpje gemaakt om jullie van de sfeer te laten proeven:
Mirre is journalist, videoproducent en drone piloot. Al fietsend door Nederland verzamelt ze verhalen en beeldmateriaal van toeristische activiteiten en bezienswaardigheden.
Op deze website wordt gebruik gemaakt van affiliate links. Erop klikken en iets bestellen kost jou niets extra, maar de verkoper deelt een deel van de winst met De Nederlandse Toerist, waardoor deze website kan blijven bestaan. Volg jij ons trouwens al op social media?
9 Reacties
Jammergenoeg heb ik dit jaar niet dit prachtige evenement kunnen bezoeken. Jij gelukkig wel. Mooi filmpje.
prachtige foto’s weer op je blog Mirre en ook de video niet te vergeten
Leuk filmpje Mirre we zagen eea in het journaal.
Je kon daar zeker over de hoofden lopen he?
Dat viel eigenlijk wel mee! We hebben er lekker op een terrasje gezeten ?
heel bijzonder
Prachtig!!
Heel bijzonder! Ik deel het. 🙂
Het was ook een heerlijk terrasweertje!